Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»

Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»
IX Всеукраїнський Чемпіонат з колористики “ESTEL COLOR”

Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»в рамках ХVІІI Міжнародного Фестивалю «Кришталевий Янгол»
3 квітня 2020р, Київ, ЦКМ «КПІ», пр-т Перемоги, 37


Організатори Чемпіонату: Компанія «ESTEL» та Київська Академія перукарського мистецтва


ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ УЧАСТІ


Чемпіонат буде проходити в 1 тур:
Учасники повинні будуть представити свої конкурсні роботи на ХVIІI Міжнародному Фестивалі перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» (Київ, Центр культури і мистецтв «КПІ», пр-т Перемоги, 37). Роботи на моделях виконуються заздалегідь і готові образи демонструються на сцені Фестивалю за робочими місцями з дзеркалами.
Оцінювання робіт на сцені: 3 квітня 2020 р. о 15:30.

В рамках Чемпіонату 3 конкурси:
1. Креативне фарбування волосся
2. Комерційне фарбування волосся
3. Весільне фарбування волосся

Учасники Чемпіонату і порядок подачі заявок
 • Брати участь можуть, майстри салонів краси і кращі студенти профільних навчальних закладів. Вік, досвід і стаж роботи Учасників не обмежені.
 • Кожен Учасник зобов'язаний:
  - До 25 березня 2020 р подати он-лайн заявку на участь на сайті Фестивалю
  - До заявки прикріпити скан. копію технологічного листа фарбування (бланк додається).
  - До 25 березня 2020 р сплатити організаційний внесок у розмірі 500 грн. за конкурс. Увага! Студенти профільних НЗ беруть участь у Чемпіонаті безкоштовно, за умови надання скан. копії студентського/учнівського квитка
  - Пройти обов'язкову реєстрацію 3 квітня в Оргкомітеті Фестивалю в ЦКМ «КПІ», час реєстрації з 09:00 до 13:00. За запізнення Учасник може бути дискваліфікований!
  - Мати технологічний лист фарбування на робочому місці під час оцінювання робіт. Участь в конкурсі без технологічного листа не допускається!
  - Підготувати модель і привести за лаштунки сцени Фестивалю за 15 хв. до початку оцінювання (не пізніше, ніж о 15:15).
 • Учасник Чемпіонату погоджується з тим, що Оргкомітет Фестивалю публікує конкурсні роботи та підсумки в ЗМІ без узгодження з автором і без виплат винагороди, але, по можливості, із зазначенням прізвища автора

Загальні вимоги до конкурсних робіт
 • Фарбування волосся в конкурсних роботах Чемпіонату виконується тільки професійними фарбами «Estel»
 • Учасник створює цілісний образ (фарбування волосся, стрижка, укладання або зачіска, макіяж, костюм і аксесуари), при цьому увага повинна бути сфокусовано на фарбуванні волосся відповідно до умов обраного конкурсу.
 • Конкурсна робота повинна бути авторською роботою учасника і виконана виключно самим Учасником.
 • У конкурсній роботі оцінюються: професіоналізм і складність роботи, відповідність модним тенденціям, гармонійність і естетичність створеного образу, оригінальність ідеї.

Вимоги до конкурсних робіт по кожному конкурсу
 • Конкурс «Креативне фарбування». Фарбування виконується без будь-яких обмежень, допустимі відтінки яскравого креативного напряму. У фарбуванні повинні бути присутніми мінімум 3 кольори, довжина волосся довільна. Стать моделі не має значення.
 • Конкурс «Комерційне фарбування». Фарбування відтінками від 3-го рівня глибини тону (УГТ) і вище. Допускається разноуровневое фарбування в діапазоні трьох тонів: наприклад, основний тон - 5-й УГТ, а блоки або пасма максимум 8-го УДО. Допускається використання не більше 3-х кольорів. Стать моделі не має значення.
 • Конкурс «Весільне фарбування». Фарбування повинна бути ніжним, в світлих відтінках (від 7-го рівня глибини тону і вище). Стать моделі: жіноча. Вихідні дані натуральної та косметичної бази не можуть бути нижче 7-го УГТ

Нагородження, призи та перспективи
 • Переваги від участі в Чемпіонаті: здобуття чемпіонського звання або титулу; підвищення професійного іміджу і статусу; набуття досвіду; кар'єрне зростання, збільшення клієнтів і підвищення вартості своїх послуг.
 • Церемонія нагородження всіх Учасників проходить на сцені в той же день під час вечірньої шоу-програми «Fashion Evening». Нагородження Учасників Чемпіонату проходить спільно з дефіле моделей, які представляють конкурсні роботи. У глядача є можливість побачити роботи всіх учасників, роботи переможців і тих, хто їх створював.
 • Всі Учасники отримують офіційний Диплом Чемпіонату і престижне звання «Дипломант Чемпіонату «Estel Color».
 • Переможці конкурсів (перше, друге і третє місця для кожного конкурсу окремо) отримують призові Дипломи, нагороджуються Кубками, знижковими сертифікатами від КАПМ та подарунками від компанії "ЕSTEL".

Жюрі
 • Професійне журі призначається Організаторами Чемпіонату. До складу журі входять компетентні висококваліфіковані фахівці перукарського мистецтва, провідні технологи і експерти, топ-стилісти, Чемпіони, майстри міжнародного класу, тренд-стилісти, провідні викладачі та тренери, відомі дизайнери.
 • Журі оцінює кожну роботу за такою системою: мінімальний бал - 16, максимальний бал - 30. За недотримання умов Чемпіонату члени журі можуть призначати штрафні бали (максимум 5 балів). Протокол оцінок кожен член журі здає Відповідальному секретарю Рахункової комісії, що знаходиться в залі проведення конкурсу для винесення результативного балу. Призові місця визначаються тільки шляхом математичного підрахунку балів, без «дорадчих кімнат».

Додаткова інформація.
 • На Фестивалі «Кришталевий Ангел» заборонено використання чорних крил, культової, релігійної, політичної, військової та іншої символіки, яка суперечить етичним нормам і концепції Фестивалю. Організатори Фестивалю мають право не допустити до участі осіб, які порушили це правило.
 • Умови Чемпіонату «Estel Color» є авторською розробкою творчого колективу компанії «ESTEL» і Київської Академії перукарського мистецтва. Несанкціоноване копіювання, відтворення переслідуються згідночинному законодавству.
Нижче наведені роботи для натхнення, але без прав на ідентичне фарбування
Креативне фарбування: Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color» Комерційне фарбування: Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color» Весільне фарбування: Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Умови участі у Чемпіонаті «Estel Color»Офіційна сторінка Чемпіонату: www.facebook.com/ESTEL.COLOR.ua
т.м.: (+38 067) 224-79-33

Оргкомітет Фестивалю: (097) 462-45-45 (Viber), (093) 276-59-55, (099) 212-65-57.
E-mail: info@crystal-angel.com.ua Сайт:www.crystal-angel.com.ua

Сайти організаторів Чемпіонату: www.estel.in.ua, www.kapi.com.ua