Положення про Гран-прі конкурсної програми Міжнародного Фестивалю «Кришталевий Янгол»

Гран-прі Фестивалю «Кришталевий Янгол» визначається серед конкурсантів, які беруть участь, як мінімум, у 3-х конкурсах Фестивалю. При цьому Учасник, крім основних заявок на Чемпіонати, повинен заповнити додаткову заявку «На Гран-прі Фестивалю», в якій необхідно вказати три конкурси, які йому зараховуються до заліку на Гран-прі. Переможцем стає Учасник, який набрав найбільшу суму балів в цих 3-х конкурсах.

УВАГА! Для заліку на Гран-прі Учасник може обрати 3 будь-які конкурси, в яких він бере участь, із загального переліку всіх конкурсів Чемпіонатів Фестивалю.

* Примітка. Конкурси Чемпіонату «Estel Color» можна відзначити тільки після завершення півфіналу та за умови, що дана конкурсна робота відібрана до Фіналу Чемпіонату.

Заявка на Гран-прі приймається у режимі он-лайн через офіційний сайт Фестивалю «Кришталевий Янгол», у розділі «Для учасників Чемпіонатів», меню «Заявки на участь».
Заявки на Гран-прі приймаються до 10.04.2017.

Володар Гран-прі отримує Диплом абсолютного переможця конкурсної програми Міжнародного Фестивалю «Кришталевий Ангел», Кубок Гран-прі та цінний приз. Церемонія нагородження володаря Гран-прі відбудеться під час вечірньої шоу-програми «Grand Final» (2 день Фестивалю, 22 квітня 2017р.)Успіхів та перемог на Фестивалі!
З повагою, Оргкомітет Фестивалю