Положення про Гран-прі конкурсної програми Міжнародного Фестивалю «Кришталевий Янгол»

Гран-прі Фестивалю «Кришталевий Янгол» визначається серед конкурсантів, які беруть участь, як мінімум, у 3-х конкурсах Фестивалю. При цьому Учасник, крім основних заявок на Чемпіонати, повинен заповнити додаткову заявку «На Гран-прі Фестивалю», в якій необхідно вказати три конкурси, які йому зараховуються до заліку на Гран-прі. Переможцем стає Учасник, який набрав найбільшу суму балів в цих 3-х конкурсах.

УВАГА! Для заліку на Гран-прі Учасник може обрати 3 будь-які конкурси, в яких він бере участь, із загального переліку всіх конкурсів Чемпіонатів Фестивалю.

Заявка на Гран-прі приймається до 01.05.2022 у режимі он-лайн через офіційний сайт Фестивалю «Кришталевий Янгол» за посиланням нижче.

Володар Гран-прі отримує Диплом абсолютного переможця конкурсної програми Міжнародного Фестивалю «Кришталевий Ангел», Кубок Гран-прі та цінний приз. Церемонія нагородження володаря Гран-прі відбудеться під час вечірньої шоу-програми «Grand Final» (2 день Фестивалю, 15 травня 2022р.)Успіхів та перемог на Фестивалі!
З повагою, Оргкомітет Фестивалю