Про Фестиваль «Кришталевий Янгол»

Про Фестиваль «Кришталевий Янгол»
Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» - це щорічний форум фахівців з перукарського мистецтва, декоративної косметики, дизайнерів та шанувальників моди і краси, організаторами якого є Вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» та Конфедерація СМС-САТ України (офіційний представник Всесвітньої Конфедерації перукарів).

Фестиваль «Кришталевий Янгол» було започатковано ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва» у 2001 році. З 2006 року Фестиваль набуває статусу міжнародного: іноземні фахівці з перукарського мистецтва стають учасниками як конкурсної програми, так і шоу-програм.
Високий рівень організації, творчого підходу та професійності учасників Фестивалю «Кришталевий Янгол» не залишився поза увагою керівництва Всесвітньої Конфедерації перукарів (СМС). У вересні 2008 року організатора Фестивалю - ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва» - приймають у члени СМС та надають почесне право офіційно представляти Україну у цій світовій організації. Саме тому, з 2009 року Фестиваль «Кришталевий Янгол» стає офіційним заходом Всесвітньої Конфедерації перукарів.
На сьогоднішній день Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» - це міжнародне свято, у рамках якого проходять три Чемпіонати:
  • Чемпіонат арт-зачіски, фейс-арту та нейл-дизайну «Fantasy Style» (конкурси фантазійної зачіски, макіяжу, нейл-дизайну, боді-арту, брейдингу),
  • Чемпіонат з перукарського мистецтва «Кубок Євразії» (конкурси вечірньої та весільної зачісок, чоловічої та жіночої стрижок);
  • Чемпіонат з колористики «Estel Color».
Гості та учасники Фестивалю мають можливість ознайомитись із професійними новинками на виставці продукції сфери краси і моди, підвищити свій фаховий рівень на майстер-класах.
Великою популярністю у відвідувачів та учасників Фестивалю користуються вечірні шоу-програми, які завершують кожен фестивальний день. Традиційними для Фестивалю «Кришталевий Янгол» стали:
  • Шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles» - покази сезонних тенденцій моди у перукарському мистецтві від стилістів Конфедерації СМС-САТ України,
  • Шоу «Інтерстиль» - шоу-покази з елементами майстер-класу від іноземних топ-стилістів;
  • ГАЛА-ШОУ Фестивалю – грандіозне, унікальне, театралізоване і феєричне видовище краси та високої моди від організатора Фестивалю – Київської Академії перукарського мистецтва.
Про Фестиваль «Кришталевий Янгол» Про Фестиваль «Кришталевий Янгол» Про Фестиваль «Кришталевий Янгол» Про Фестиваль «Кришталевий Янгол» Про Фестиваль «Кришталевий Янгол» Про Фестиваль «Кришталевий Янгол»